KONST / Ramar / Ram 5464453
nr 546 4453
Ram
27x37, (skador, lagningar, kompletteringar från annan ram)
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:01:15
12/10 21:29:16
100 kr
13/10 10:07:45
Tilgman Keramik